the global taste

I. Schmidt Handelsgesellschaft mbH

Умови користування

 

ЗВ'ЯЗОК З КОРИСТУВАЧАМИ

Використовуючи цей сайт, користувач автоматично погоджується з умовами даного сайту. Умови використання даного сайту можуть час від часу змінюватись з метою адаптації до нової правової ситуації.

Для решти відвідувачів просте користування сайтами I. Schmidt  HgmbH не несе за собою далекосяжних правових відносин між I. Schmidt  HgmbH  і компаніями.

Якщо особливі умови для індивідуального використання цього сайту відрізняються від вищенаведених схем (наприклад, спеціальний логін), то у відповідному розділі обумовлені інші умови.

ПРАВО ВЛАСНОСТІ

Зміст даного сайту та розміщена на ньому інформація є власністю I. Schmidt  HgmbH. Всі права захищені. Слухати, завантажувати, копіювати або поширювати зміст чи дизайн або будь-яку з частин даного сайту без попередньої згоди I. Schmidt  HgmbH  в комерційних цілях заборонено. Це ОСОБЛИВО стосується товарних знаків, логотипів та інших матеріалів, що захищені правом власності I. Schmidt  HgmbH . Будь-яке їх відтворення або поширення вимагає попередньої письмової згоди I. Schmidt  HgmbH .

Оскільки цей сайт містить документи, статті, логотипи, графічні або інші матеріали, які не належать I. Schmidt  HgmbH , то їх використання третіми особами також вимагає дозволу їх власників.

Навіть презентація даного сайту в зовнішніх джерелах допускається тільки з письмового дозволу I. Schmidt  HgmbH.

ВІДМОВА

I. Schmidt  HgmbH не несе відповідальності за точність, повноту та актуальність змісту. Ні за яких обставин I. Schmidt  HgmbH не буде відшкодовувати збиток, що спричинений прямо чи опосередковано в результаті використання даного сайту, за винятком умисного вчинення неправомірних дій або грубої необережності. Незважаючи на всі заходи безпеки, прийняті нами для того, щоб зробити сайт безпечним для користувачів, будь-який користувач цього сайту особисто несе відповідальність за захист свого комп'ютера від відомих вірусів і інших шкідливих файлів.

Оскільки цей сайт містить посилання на сайти третіх осіб (включаючи "зовнішні посилання"), ці сторінки знаходяться під відповідальністю відповідних адміністраторів. I. Schmidt  HgmbH при підключенні до зовнішніх посиланнь ретельно перевіряє їх на будь-які порушення закону, але при цьому не має жодного впливу на поточне чи майбутнє їх оформлення та утримання. Розміщення зовнішніх посилань не означає, що I. Schmidt  HgmbH є автором та / або власником посилань або інформації за цими посиланнями. Постійний контроль зовнішніх посилань не є для I. Schmidt  HgmbH  розумним, крім особливих правових випадків. Після отримання інформації про порушення прав такі зовнішні посилання будуть негайно видалені.

Інформація про користувача

I. Schmidt  HgmbH зобов'язується не розголошувати інформацію, яка надходить від користувача через використання цього сайту (таку як IP-адреса) для внутрішнього використання або в маркетингових цілях.У зв'язку з цим робляться посилання на конкретні зауваження та умови і політику конфіденційності, які є доступними на домашній сторінці.

ВИКОРИСТАННЯ ДАНИХ Про I. Schmidt  HgmbH

Використання контактів на друкованій комерційній рекламі є вкрай небажаним, без попередньої письмової згоди з I. Schmidt  HgmbH. I. Schmidt  Handelsges.  може відмовити компаніям  і всім особам, зазначеним на цьому сайті, у будь-якому комерційному використанні і розкритті їх даних.

ЗЛОВЖИВАННЯ і ПОРУШЕННЯ УМОВ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

I. Schmidt  HgmbH. може в будь-який час вжити заходів проти зловживань і порушень умов використання сайту. Це включає в себе право I. Schmidt  HgmbH  відмовити в доступі на сайт.

ЗАКОНОДАВСТВО І ЮРИСДИКЦІЯ

Всі наші контракти знаходяться під юрисдикцією німецького законодавства.

Суперечки з I. Schmidt  HgmbH з питань щодо використання цих сайтів, проходять під юрисдикцією м. Берлін, однак I. Schmidt  HgmbH залишає за собою право вибрати і використовувати юрисдикцію опонента в юридичному процесі.